Konsultācijas un semināri

IMG_6406Uztura konsultāciju mērķis ir panākt, lai cilvēks pats kļūst noteicējs par savu veselību un svaru, un var sākt dzīvot jaunu, veselīgāku un enerģiskāku dzīvi.

INDIVIDUĀLĀ KONSULTĀCIJA

Individuālās konsultācijas ir pieejamas iepriekš piesakoties pa norādīto telefona numuru (Vivendi: 204 51 777, Eva Kataja mob: 26540446). Pirmreizējas konsultācijas ilgums ir 45 min, kuras laikā tiek noskaidrota visa nepieciešamā informācija (fiksēti nepieciešamie mērījumi ar bioimpedances svariem, ievākta slimību vēsture u.c. informācija), lai sekmīgi varētu palīdzēt pāriet uz veselīgāku dzīvesveidu un uzlabotu pašsajūtu. Konsultācijas laikā ir iespēja uzdot dažāda veida jautājumus saistībā ar uzturu, veselību, fiziskajām aktivitātēm un vispārēju labsajūtu.

Uztura speciālists var palīdzēt dažādu slimību gadījumus, grūtniecības un zīdīšanas laikā, pie ēšanas traucējumiem, aptaukošanās, pazemināta svara un tiem, kuri vienkārši vēlas uzlabot savu ēdienkarti un vairāk uzzināt par veselīgu dzīvesveidu.

Cena: 40 EUR

INTERAKTĪVAS LEKCIJAS GRUPĀM/DARBA KOLEKTĪVIEM

Ja ir vēlme padarīt kādu formālu pasākumu neformālāku vai neformālam pasākumam piešķirt izglītojošu pieskārienu, uztura seminārs būs tieši laikā. Interaktīva semināra laikā saņemsiet vērtīgu informāciju un praktiskus ieteikumus, kā dot organismam visu kas tam nepieciešams un justies ar enerģiju piepildītam.

Vienas lekcijas ilgums ir 1 h, bet par laiku var vienoties atbilstoši klienta vēlmēm. Lai seminārs sniegtu maksimālu guvumu, ir iespēja arī iekļaut praktisku ēst gatavošanas nodarbību.

Cena: no 150 EUR